Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Dětský maškarní karneval

Stalo se již tradicí, že naše základní škola společně se SRPŠ pořádá dětský maškarní karneval. Ani letos tomu nebylo jinak. Sešli jsme se 25.1.2020 na sále Kulturního domu v Mariánském Údolí. K výzdobě sálu jsme využili výrobky dětí, které namalovaly a vyrobily v hodinách výtvarné a pracovní výchovy. Další obrázky byly vytvořeny ve školní družině.

I letos jsme vsadili na osvědčený a velmi oblíbený program šaška Vikyho. Jeho show plná hudby, tance a zábavy sklidila u dětí velký úspěch. Vzduchem létaly barevné konfety, mezi kterými děti vesele poskakovaly, a dětský smích naplnil celý sál.

Všechny masky byly krásné a nápadité. Na parketu se vlnily líbezné princezny, zvířátka všeho druhu a další pohádkové i filmové postavičky. Bylo velmi obtížné zvolit ty nejlepší masky. Nakonec porota rozhodla udělit ceny krásné pávici Anežce, královně ohně Vanessce, sladké ananasové Beátce a lego chlapečkovi. Mimořádnou cenu získala i naše nejmladší babička roztomilá Verunka. Oceněny byly i ostatní děti, které přišly v maskách a to oplatkem nebo pastelkami.

Třešničkou na dortu byla bohatá tombola, která potěšila mnoho dětí i rodičů. Díky našim štědrým sponzorům jsme mohli vrchovatě naplnit jak ruličkovou, tak i hlavní tombolu zajímavými cenami.

Pro všechny bylo připraveno chutné občerstvení, na kterém se podíleli zaměstnanci školy i šikovní rodiče.

Chtěli bychom moc poděkovat našim sponzorům, rodičům, prarodičům a všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě naší tradiční akce pro děti.

S jistotou se dá říci, že letošní karneval se opravdu vydařil.

Zdenka Výmolová, vychovatelka ŠD 

Zanechte komentář