Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Dětský maškarní karneval 27.1.2018

Zažili jste v sobotu něco zábavného, legračního a nezapomenutelného? My ano, nechyběli jsme totiž na Dětském maškarním karnevale. Ten již tradičně pořádá SRPŠ při Základní škole Hlubočky – Mariánské Údolí.

Všechny děti (a že jich bylo) trávily tohle sobotní odpoledne ve společnosti šaška Vikyho z agentury Bavi, který pro ně měl připravenou spoustu her, soutěží, tance a hlavně zábavy. Kromě animačních tanečků se mohly děti zúčastnit soutěže v napodobování známých zpěváků, náš karneval tedy navštívili Karel Gott, Pepa Vojtek, Leoš Mareš, Justin Bieber, Eva Farna a Barbora Poláková. Děti tančily nejen pod podiem, ale i na něm a tak se pro dnešní den mohl každý stát hvězdou.

Přišla mezi nás strašná spousta krásných a originálních masek, na které jsme se nemohli vynadívat. A tak bylo velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Nakonec jsme se rozhodli ocenit popcornovou Vanessku, černošku Valinku, malé kuřátko a Pata a Mat.

Na všechny návštěvníky karnevalu čekala také bohatá tombola, v níž bylo bez mála 200 cen, za což patří velký DÍK všem našim sponzorům. Menší ceny mohly děti vyhrát v ruličkové tombole, kde se ihned dozvěděly, zda vítězí. Pro trpělivé a soutěživé děti jsme připravili klasickou tombolu s většími cenami.

Na závěr tohoto odpoledne se konala menší diskotéka, tančili úplně všichni, děti, rodiče i paní učitelky.

Troufám si říct, že to bylo velmi vydařené odpoledne, které by se ovšem neuskutečnilo bez rodičů a přátel školy, kteří nám pomohli s organizací karnevalu. Tímto bychom vám rádi ještě jednou poděkovali za vaši ochotu.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na ty, kteří se rozhodli strávit nějaký čas v naší společnosti a na karneval přišli se svými dětmi. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit za rok na shledanou!

Za kolektiv ZŠ Hlubočky – Mariánské Údolí Michaeala Niklasová

 

Zanechte komentář