Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Ježčím krokem celým rokem

Tak se jmenoval výukový program, který nám přišla ve středu 18. 9. ukázat Mgr. Tereza Pacovská z organizace Děti na větvi.

Programu se zúčastnily děti z prvního a druhého ročníku a dozvěděly se spoustu informací o ježkovi. Například kolik druhů u nás žije, co jsou to vlastně bodliny, jestli umí plavat, jak si staví pelíšek a jak musí být velký, aby přežil zimu.

Děti zjistily, jak ježek tráví jednotlivá roční období, čím se živí, vytvořily si pracovní list a nechyběl ani samotný živý ježek. Žáci měli příležitost sáhnout si na bodliny ježka a pozorovat jeho chování. A protože hodně funěl, děti snadno uhodly jeho jméno Fouňa.

Program se nám moc líbil a na ježka Fouňu budeme rádi vzpomínat.

Mgr. Eva Simčáková

Fotogalerii naleznete na serveru Rajče

.

Zanechte komentář