Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Logická olympiáda

 

Logické olympiády se zúčastnila 5. třída. Nominační kolo v říjnu 2017 na webových stránkách LO. Žáci na počítači plnili úkoly, při kterých nepotřebovali znalosti, ale spíše rozvahu a logické myšlení.

Celkem se v kategórií Kategorie A (2.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 14483 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 869.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)  
1. 38.-50. 712.-756. Hroščaníková, Adéla V. 95.05 94.94 krajský semifinalista
2. 72.-76. 1265.-1341. Hefková, Nela V. 91.60 91.01
3. 249.-262. 4628.-4807. Šišková, Markéta V. 70.71 67.43
4. 292.-302. 5349.-5516. Janišová, Terezie V. 65.94 62.50
5. 323.-334. 5830.-6004. Moravec, Ondřej V. 62.31 59.15
6. 419.-432. 7804.-8005. Výmola, Filip V 51.15 45.43
7. 433.-451. 8006.-8189. Hladeček, Martin V. 49.25 44.10
8.-9. 474.-491. 8586.-8821. Bořil, Marek V 44.59 39.91
8.-9. 474.-491. 8586.-8821. Nevtipilova, Adriana V. 44.59 39.91
10. 513.-529. 9274.-9480. Vrtělová, Monika V 40.16 35.26
11. 538.-546. 9647.-9834. Preč, Václav V. 37.74 32.75
12. 547.-566. 9835.-10051. Rajnošek, Matěj v. 36.08 31.35
13. 567.-585. 10052.-10298. Macarova, Michaela V. 33.83 29.75

 

Výsledky krajského kola – účastnilo se ho 45 žáků. Naše žákyně se umístila v první polovině, moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

 

Pořadí Příjmení Jméno Škola Kvantil
1. Nevěřil Ondřej , Boženy Němcové 1503/15, Zábřeh 100.00
2. Čank Mikuláš Fakultní ZŠ, Hálkova 4, Olomouc 97.78
3. Ambros Michael Fakultní ZŠ, Hálkova 4, Olomouc 95.56
4. Procházková Anežka Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ, Rožňavská 21, Olomouc 93.33
5. Procházka Josef Fakultní ZŠ dr. Milady Horákové a MŠ, Rožňavská 21, Olomouc 91.11
6. Musil Michal Jaroslav ZŠ a MŠ Jana Železného, Sídliště Svobody 24/79, Prostějov 88.89
7. Brezniak Michal ZŠ, Tř. 1. máje 357, Hranice 86.67
8. Bělík Matyáš ZŠ a MŠ, Šromotovo náměstí 177, Hranice 84.44
9. Michal Patrik ZŠ, Šumavská 21, Šumperk 82.22
10. Jurečka Michal Jurečka ZŠ, Svatoplukova 7, Šternberk 80.00
11. Michna Marek ZŠ, Mlýnská 1, Mohelnice 77.78
12. Pippal Nikolas Fakultní ZŠ, Tererovo nám. 1, Olomouc 75.56
13. Chytilová Zuzana ZŠ, Vrchlického 22, Šumperk 73.33
14. Mohapl Tomáš Fakultní ZŠ, Hálkova 4, Olomouc 71.11
15. Roučová Eliška ZŠ, Šumavská 21, Šumperk 68.89
16. Suchomel Jan ZŠ a MŠ, Hoštejn 16, Zábřeh 66.67
17. Hrtoň Antonín ZŠ, Zeyerova 28/970, Olomouc 64.44
18. Žižka Petr ZŠ, Šumavská 21, Šumperk 62.22
19. Černý Jan ZŠ a MŠ Jana Železného, Sídliště Svobody 24/79, Prostějov 60.00
20. Bláhová Kristýna ZŠ a MŠ Jana Železného, Sídliště Svobody 24/79, Prostějov 57.78
21. Hroščaníková Adéla ZŠ, Olomoucká 355, Hlubočky-Mariánské Údolí 55.56

 

 

Mgr. Lucie Hladíková, ředitelka školy

Zanechte komentář