Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Maškarní karneval – 26.1.2019

Všechny děti, které chtěly zažít spoustu zábavy a legrace, se sešly v sobotu 26. ledna 2019 na sále Kulturního domu v Mariánském Údolí. Po roce tu opět naše škola společně se SRPŠ pořádala Dětský maškarní karneval.

O zábavu se již tradičně staral šašek Viky, ten si pro děti připravil show plnou hudby, tance a legrace. Pro děti byly nachystány i různé soutěže, například, komu se po snězení sušenky podaří co nejdříve zapískat. Soutěžilo se v kradení bonbónků tlustému šaškovi, aby ještě více neztloustl :-) . A Mariánské Údolí hledalo největší talent.

Na sále se hemžila spousta zajímavých a krásných masek, všichni návštěvníci si dali opravdu záležet. Proto bylo velmi těžké vybrat pět nejlepších nebo nejoriginálnějších masek. Nakonec jsme se rozhodli ocenit vlka Štěpánka, plameňáka Beátku, myslivce Štěpánka, moře Valinku a květinku Vanessku. Ale ocenění v podobě lízátka si zasloužily všechny masky.

Zlatým hřebem odpoledne byla všemi očekávaná tombola, ve které jsme letos opět měli spoustu krásných cen, za což ještě jednou moc děkujeme našim sponzorům. Někomu přálo štěstí více, někomu méně, ale i tak doufáme, že většina dětí odcházela spokojená po příjemně stráveném odpoledni.

Velký dík patří ochotným maminkám, babičkám a všem, kteří připravili výborné občerstvení do baru. Moc si vaší pomoci vážíme.

Michaela Niklasová

https://zsmarianskeudoli.rajce.idnes.cz/Maskarni_karneval_26.1.2019/

Zanechte komentář