Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Mikroregion Bystřička 2018

Ve čtvrtek 7. června se konal Sportovní den Mikroregionu Bystřička.

Mikroregion Bystřička vznikl seskupením jedenácti spádových obcí: Bukovany, Bystrovany, Daskabát, Hlubočky, Mrsklesy, Přáslavice, Svésedlice, Tršice, Velká Bystřice, Velký Újezd a Doloplazy.

V letošním školním roce se akce pořádala v naší obci tedy v Hlubočkách. Za naši ZŠ Hlubočky – Mariánské Údolí soutěžilo 30 dětí a to v disciplínách vybíjená a fotbal. V obou disciplínách jsme měli dvě družstva – mladší a starší žáky.

V úvodu se žáci museli rozdělit na svá sportoviště. Soutěž ve fotbale probíhala na místním hřišti. Tam je také uvítal starosta obce, Děvčata měla své sportoviště na Dukle

Soutěže probíhaly za velmi hezkého a teplého počasí. Ve fotbale v mladší kategorii žáků do třetí třídy jsme získali stříbrnou medaili a ve starší kategorii čtvrtá a pátá třída jsme získali třetí místo.

Ve vybíjené jsme si věřili. Žákyně v kategorii prvního až třetího ročníku skončily na pěkném druhém místě, také starším žákyním se dařilo a nakonec jim zlato uniklo jen o vlásek a skončily také na druhém místě.

V celkovém pořadí škol získala naše škola vynikající třetí místo a tím i bronzový pohár.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a již nyní se těšíme na příští ročník.

Mgr. M. Vodičková

 

http://zsmarianskeudoli.rajce.idnes.cz/Mikroregion_2018/

Zanechte komentář