Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Návštěva ŠD Hněvotín

V úterý 20. června nás poctila svou návštěvou školní družina z Hněvotína. Připravili jsme pro naše a hněvotínské děti zábavné odpoledne plné soutěží. Po vytvoření čtveřic – dvě děti od nás a dvě děti z Hněvotína, dostala čtveřice kartičku s plánkem stanovišť a mohla vyrazit zdolávat soutěžní úkoly, např. zazpívat písničku na vylosované téma, přenášení vody, pavučinu, hod šiškou, hod do koše, pexeso aj. A protože v Hněvotíně není les ani pořádný kopec, záměrně jsme trasu vedli do blízkého lesíka.  Děti, ale snad nejvíce paní vychovatelky z Hněvotína byly uneseny krásným prostředím, do kterého je naše škola zasazena.

Velké poděkování patří žákům vyšších ročníků, kteří pomáhali na stanovištích, maminkám, které napekly výborné dobroty, které z táců zmizely během chviličky a také všem dětem za pohodový průběh soutěžení. Všechny děti se velmi bavily a soutěže se jim líbily. Budeme se těšit na další aktivity se ŠD Hněvotín.

Mgr. Ludmila Erbesová

 

Zanechte komentář