Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Oslava Královského slunovratu

Na 21. června připadá na první letní den. My jsme si tento den užili oslavou Královského slunovratu. Naši králové a královny se předvedli v celé své kráse a ukázali ze sebe jen to nejlepší. Paní učitelky, paní vychovatelky a další si přichystali opravdu povedené odpoledne, plné sluníčka, které zářilo a svítilo až příliš J .

Naši druháci nám připomněli, jak moc máme všichni rádi čokoládu a zatancovali nám taneček na oslavu čokolády. Poté si připravili naši nejmenší poctu pro krále popu, Michaela Jacksona. Třeťáci nezapomněli na všemi milovanou Abbu a připomněli nám jeden z nejslavnějších hitů této kapely a to byl a pořád je hit Dancing Queen. Čtvrtá třída nás do poslední chvíle napínala a nakonec nám předvedla souboj krále s draky. Alespoň trošku pomyslného ochlazení nám přineslo vystoupení princezen z II. a III. oddělení školní družiny. Ty zatančily na známé písničky z Ledového království. Na závěr přišlo na řadu vystoupení žáků 5. třídy a jejich pasování na žáky 2. stupně.

Přesto, že sluníčko sálalo až příliš, všichni jsme si slavnost užili ve společnosti svých blízkých a přátel, za přítomnosti dobré zábavy a drobného občerstvení.

Bc. Nikol Petrovičová

Zanechte komentář