Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Příběhy pana Tydýta

 

V úterý 13. 11. se žáci 3. třídy účastnili představení s názvem Příběhy pana Tydýta, který byl realizován v rámci projektu zaměřeného na inkluzi ve školách. Velmi poutavým způsobem byli všichni začleněni do příběhu plyšových hraček, které se vydaly do světa hledat kamaráda, kterého předtím z kolektivu vyčlenily. Hračky i děti společně řešily nejrůznější úkoly a situace, které měly jasný cíl, a to posílit vztahy v kolektivu a vzájemně si vážit druhých i sám sebe.

Celý projekt byl zaměřen na stmelení kolektivu – a to všech dětí bez rozdílů. Dvě hodiny utekly jako voda, žáci byli nadšeni a protože byli moc šikovní, dostali plyšáka Tydýta jako dárek. Teď má ve třídě své místo a hlídá, jak se děti k sobě chovají.

Pevně věřím, že příležitostí k tomu, aby se na ně musel dívat smutně bude méně než těch, kdy bude radostný a usměvavý.

Mgr. Irena Hrubanová

 

https://zsmarianskeudoli.rajce.idnes.cz/Pribehy_pana_Tydyta/

Zanechte komentář