Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Rozloučení s 5. třídou

Každoročně se na školní zahradě odehrává slavnostní rozloučení s naší pátou třídou. Letos nám bohužel nastavené podmínky nedovolily takovou akci uspořádat. Rozloučení tedy proběhlo v komorní sestavě žáků 5. třídy, paní asistentky a třídní učitelky.

Pro děti bylo přichystané malé pohoštění a také dárečky jako upomínku na strávená léta na naší škole. Každý obdržel výtisk Deníku šíleného puberťáka. Asi netřeba komentovat, že tato publikace měla mezi dětmi veliký úspěch. Na závěr jsme si zahráli na školní zahradě několik her a rozešli se do svých domovů.

I přesto, že akce nebyla okázalá, jsme si to všichni náležitě užili a měli jsme radost, že jsme se společně přece jen letos ještě na školní půdě setkali.

Mgr. Lucie Molyneux-Dickinson

Zanechte komentář