Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Seiferos – 25 let s námi

 

 

Pouhé tři dny před ukončením školního roku se žáci naší a hlubočské školy sešli na hřišti FK, aby zde společně zhlédly program zaměřený na ochranu dravých ptáků a sov.

Celá produkce byla podána velice zajímavou a zábavnou formou a při moderování jsme si vyslechli spoustu humorně laděných historek. Do výukového programu byly aktivně zapojeny také děti, aby si lépe upevnily nabyté poznatky. Po zdárném přezkoušení se mnohé z nich dočkaly nevšední odměny v podobě fotografie nebo příletu dravce na ruku.

V druhé části programu mohly děti sledovat výjimečné letové schopnosti dravců s ukázkou imitace lovu. Žáci se dověděli mnoho zajímavého např. o orlu bělohlavém či královském, rarohu velkém, sovici sněžné, sově pálené nebo o puštíku bradatém.

Skupině Seiferos za jejich záslužnou činnost patří velké poděkování a do budoucna všem jejich členům přejeme mnoho úspěchů.

Mgr. Irena Hrubanová

Zanechte komentář