Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Seiferos – 25 let s námi

 

Pouhé tři dny před ukončením školního roku se žáci naší a hlubočské školy sešli na hřišti FK, aby zde společně zhlédly program zaměřený na ochranu dravých ptáků a sov.

Celá produkce byla podána velice zajímavou a zábavnou formou a při moderování jsme si vyslechli spoustu humorně laděných historek. Do výukového programu byly aktivně zapojeny také děti, aby si lépe upevnily nabyté poznatky. Po zdárném přezkoušení se mnohé z nich dočkaly nevšední odměny v podobě fotografie nebo příletu dravce na ruku.

V druhé části programu mohly děti sledovat výjimečné letové schopnosti dravců s ukázkou imitace lovu. Žáci se dověděli mnoho zajímavého např. o orlu bělohlavém či královském, rarohu velkém, sovici sněžné, sově pálené nebo o puštíku bradatém.

Skupině Seiferos za jejich záslužnou činnost patří velké poděkování a do budoucna všem jejich členům přejeme mnoho úspěchů.

Mgr. Irena Hrubanová

Zanechte komentář