Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Slavnostní zahájení školního roku 2017 /2018

IMG_3288

 

 

Prázdniny rychle utekly a nový školní rok 2017/2018 právě začal. Žáci se do školy těšili na paní učitelky nebo své kamarády. Pro koho je tento den výjimečný, jsou prvňáčci a jejich rodiče. Dnešním den jim začíná nový život, budou mít více povinností, ale také si najdou další kamarády a naučí se číst, psát i počítat. Všichni byli krásně nastrojení, plni elánu a očekávání.

Prvňáčky jsme všechny náležitě přivítali. Každý dostal kornoutek se sladkostmi a pro vzpomínku odznáček žáka první třídy. Paní místostarostka Mgr. Radomíra Stloukalová prvňáčkům popřála samé jedničky a předala jim drobný dárek. Obec každým rokem přispívá na každého žáka prvního ročníku částkou 500,- Kč, za kterou pro ně byly nakoupeny učební a výtvarné potřeby a barevné sedáky na židličky. Moc děkujeme za štědrý příspěvek.

Dalším vzácným a milým hostem byl Ing. Martin Šebesta – ředitel společnosti Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o., která školu již několik let finančně podporuje. Symbolicky nám předal 20 000,-Kč na nábytek do ŠD. Jejich podpory si velice vážíme, děkujeme za ni a těšíme se na další spolupráci.

Přeji všem úspěšný vstup do nového školního roku, všem žákům jen pěkné známky a pochvaly a rodičům spoustu trpělivosti a pohody a paním učitelkám hodně sil, energie a úsměv na rtech po celý školní rok.

Mgr. Lucie Hladíková, ředitelka školy

 

Zanechte komentář