Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Slavnostní zahájení školního roku 2017 /2018

IMG_3288

 

 

Prázdniny rychle utekly a nový školní rok 2017/2018 právě začal. Žáci se do školy těšili na paní učitelky nebo své kamarády. Pro koho je tento den výjimečný, jsou prvňáčci a jejich rodiče. Dnešním den jim začíná nový život, budou mít více povinností, ale také si najdou další kamarády a naučí se číst, psát i počítat. Všichni byli krásně nastrojení, plni elánu a očekávání.

Prvňáčky jsme všechny náležitě přivítali. Každý dostal kornoutek se sladkostmi a pro vzpomínku odznáček žáka první třídy. Paní místostarostka Mgr. Radomíra Stloukalová prvňáčkům popřála samé jedničky a předala jim drobný dárek. Obec každým rokem přispívá na každého žáka prvního ročníku částkou 500,- Kč, za kterou pro ně byly nakoupeny učební a výtvarné potřeby a barevné sedáky na židličky. Moc děkujeme za štědrý příspěvek.

Dalším vzácným a milým hostem byl Ing. Martin Šebesta – ředitel společnosti Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o., která školu již několik let finančně podporuje. Symbolicky nám předal 20 000,-Kč na nábytek do ŠD. Jejich podpory si velice vážíme, děkujeme za ni a těšíme se na další spolupráci.

Přeji všem úspěšný vstup do nového školního roku, všem žákům jen pěkné známky a pochvaly a rodičům spoustu trpělivosti a pohody a paním učitelkám hodně sil, energie a úsměv na rtech po celý školní rok.

Mgr. Lucie Hladíková, ředitelka školy

 

Zanechte komentář