Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září proběhlo v prostorách školní jídelny slavnostní zahájení školního roku 2019/2020. Paní ředitelka Mgr. Lucie Hladíková úvodním slovem přivítala nejen rodiče a stávající žáky školy, ale především prvňáčky, kteří letos usedají do školních lavic poprvé. Na tvářích prvňáčků bylo patrné velké očekávání a věříme, že si tohoto okamžiku užili a měli radost ze všech dárečků, které si odnesli jako vzpomínku na první školní den.

U příležitosti zahájení nového školního roku navštívili naši školu zástupci obce paní tajemnice Ing. Dagmar Balharová a pan místostarosta Pavel Samek. Pozdravit žáky přišel i zástupce SRPŠ JUDr. Václav Stehlík a stejně jako ostatní hosté popřál všem žákům úspěšný školní rok.

Naše nové prvňáčky přišel uvítat i pan generální ředitel společnosti Honeywell Ing Martin Šebesta, který pro ně přinesl krásné dárečky.

V letošním roce do první třídy nastupuje 21 žáků, které si paní učitelka Mgr. Eva Simčáková společně s paní vychovatelkou Bc. Ivetou Pastuškovou po slavnostním zahájení odvedla do jejich nové třídy. Žákům, rodičům i pracovníkům školy přejeme, aby nový školní rok byl ještě lepší než ten předcházející a aby všem vydržel počáteční optimismus.

Fotogalerii z akce najdete tradičně na serveru Rajče

Zanechte komentář