Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Slavnostní zahájení školního roku 2020/21

V úterý 1. září proběhlo na naší škole slavnostní zahájení školního roku 2020/21.

Od rána silně pršelo, proto bylo zahájení přesunuto ze školní zahrady do jednotlivých tříd školy. Nejdříve do budovy školy vstoupili starší žáci, vzhledem k epidemiologické situaci vcházeli po skupinách na závěr přišli na řadu ti, kteří se nejvíce těšili, tedy prvňáčci spolu s početnou skupinou rodičů a přátel školy. V jejich první třídě na děti čekala vyzdobená třída a také plné lavice. Obec již několik let přispívá částkou 500,-Kč na každého prvňáčka, proto děti dostaly většinu školních potřeb zdarma, dále díky dalšímu sponzoru, firmě SUN CE Trading Prague s.r.o., každý prvňáček dostal malou hračku z lega. Po předání dárků děti odešly s paní vychovatelkou do školní družiny a ve třídě proběhly pro rodiče první třídní schůzky.

Také v ostatních třídách děti přivítaly jejich třídní paní učitelky. Každou třídu navštívila paní ředitelka Mgr. Lucie Hladíková se zástupci obce paní tajemnicí Ing. Dagmar Balharovou a panem místostarostou Pavlem Samkem. Všichni dětem popřáli pohodový další školní rok a hlavně školu bez nějakých zdravotních omezení.

Mgr. Martina Vodičková

Zanechte komentář