Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

SOUTĚŽ VE HLÁSKOVÁNÍ

Dne 29. ledna 2020 se šest našich žákyň zúčastnilo soutěže v anglickém jazyce. Své síly jsme si jeli poměřit na základní školu do Bystrovan. Soutěž v hláskování probíhala ve dvou kategoriích – 4. a 5. ročník a měla dvě kola. V prvním kole se hláskovala jednodušší slova, ve druhém kole přišla na řadu slova zapeklitější.

Kromě soutěžení jsme měli možnost prohlédnout si školu, podívat se do 5. třídy a zapojit se do hodiny anglického jazyka ve 3. třídě. Všem se nám tam líbilo a některé naše žačky získaly i nové přátele.

I když tréma sehrála v tomto klání velkou roli, domů jsme si dovezli 1. místo v kategorii 5. ročník a 3. místo v kategorii 4. ročník. Pomyslný klobouk dolů však smekám před všemi zúčastněnými, neboť dokázaly překonat samy sebe a předvedly chvályhodné výkony. Gratuluji a věřím, že v příštím roce, snad na půdě naší školy, dosáhneme ještě lepších výsledků. Spellování zdar!

Mgr. Lucie Molyneux-Dickinson

Zanechte komentář