Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Sportovní den

V pátek 26. června proběhl na naší škole sportovní den. Původně měl začít hned ráno, ale kvůli špatnému počasí začal až o půl desáté. Do té doby si alespoň menší děti zahrály turnaj v pexesu. O půl desáté se všichni žáci ve svých skupinách přesunuli na školní hřiště. Tam již bylo nachystáno šest stanovišť. Skok v pytli, hod na koš, skok přes švihadlo, hod na cíl, přenos míčku na raketě a slalom. Na stanovištích byli jako kontroly žáci pátého ročníku a za splněné úkoly udělovali razítka.

Ostatní žáci si mohli vybrat u kterého stanoviště budou začínat a postupně navštívili všechna. Jakmile měli všechna stanoviště splněna, kartičku odevzdali své paní učitelce. Z každé skupiny byli vyhodnoceni nejlepší závodníci v hodu na koš a ve skoku přes švihadlo.

Na konci závodu byli všichni závodníci i kontroly po zásluze odměněni.

Další soutěž byla v kreslení křídami na chodník. Téma bylo jasné – prázdniny.

Všechny tři skupiny vytvořily krásné obrázky plné těšení se na prázdniny. Sportovní den se vydařil. A teď již mohou začít prázdniny.

Zpracovala: Mgr. M. Vodičková

Zanechte komentář