Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Sportovní den na Posluchově

Ve čtvrtek 5.září proběhl  na naší škole sportovní den . Hned ráno, v osm hodin, všichni žáci naší školy vyrazili pěšky na Posluchov . Po půl hodině ostré chůze do kopce  byli žáci v cíli, tedy na Posluchově.

Nejdříve všichni posvačili a potom žáci páté třídy spolu s paní učitelkou Vodičkovou označili trať a rozešli se na jednotlivá stanoviště. Nyní již mohl závod začít. Žáci byli rozděleni do družstev po osmi. V každém družstvu byli žáci 1. až 4. ročníku. Na prvním stanovišti závodníci skákali v pytli, na druhém poznávali jehličnaté a listnaté stromy, dále si procvičili důležitá telefonní čísla a zopakovali některé dopravní značky na závěr je čekala Kimova hra, tedy zapamatování si předmětů v určitém čase.  Všechna družstva doběhla do cíle v co nejrychlejším čase. Po sečtení bodů a časů byla tři nejrychlejší družstva vyhodnocena.

Počasí závodu přálo a tak všichni využili krásného počasí k delšímu přesunu ke škole, kde už na ně čekal dobrý oběd.

                                                                       zpracovala : Mgr. Martina Vodičková

Fotogalerii najdete na serveru Rajče

.

Zanechte komentář