Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Sportovní den na Posluchově

V úterý 17.října proběhl na naší škole sportovní den. Hned ráno, v osm hodin, všichni žáci naší školy vyrazili pěšky na Posluchov. Po půl hodině ostré chůze do kopce byli žáci v cíli, tedy na Posluchově.

Nejdříve všichni posvačili a potom žáci páté třídy spolu s paní učitelkou Vodičkovou označili trať a rozešli se na jednotlivá stanoviště. Nyní již mohl závod začít. Žáci byli rozděleni do družstev po osmi. V každém družstvu byli žáci 1. až 4. ročníku. Na prvním stanovišti závodníci skákali v pytli, na druhém poznávali jehličnaté a listnaté stromy, dále si procvičili důležitá telefonní čísla a zopakovali některé dopravní značky. Na závěr je čekala Kimova hra, tedy zapamatování si předmětů v určitém čase. Všechna družstva doběhla do cíle v co nejrychlejším čase. Po sečtení bodů a časů byla tři nejrychlejší družstva vyhodnocena.

Počasí závodu přálo a tak všichni využili krásného počasí k delšímu přesunu ke škole, kde už na ně čekal dobrý oběd.

Mgr. Martina Vodičková

 

Zanechte komentář