Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Štafetový běh

Poslední pracovní den v prvním květnovém týdnu se konal Štafetový běh v Olomouci na Lokomotivě, kterého se zúčastnilo našich 16 dětí ve věkovém rozmezí 1. – 5. třída. Každý z dětí běžel dva závody. První byl ve své věkové kategorii a druhý byla smíšená štafeta. S veškerým nasazením se naše štafetová výprava umístila na krásném 17. místě z celkových jednadvaceti škol. V časových prostojích se děti účastnili mimoběžeckých soutěží trojskoku z místa a s rozběhem a hodu medicimbalem. V hodu medicinbalem se naše žákyně Adriana Nevtípilová umístila na 1. místě ze všech zúčastněných dívek. Tímto ji i všem ostatním gratulujeme a do příštích ročníků přejeme stejné a lepší úspěchy.