Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Turnaj ve vybíjené o Vánočního kapra – 12.12.2019

Stejně tak, jako loni, jsme se na tento turnaj dlouho dopředu připravovali a moc těšili. Po nemilé zkušenosti z roku 2017, kdy jsme trofej, která má v naší škole již své pevné místo, museli neradi odevzdat našemu soupeři, jsme letos šli do hlubočské školy skromněji.

Letošní „Kapr“ se opět projevil velkou bojovností na obou stranách. Soupeři měli tentokrát velmi silné hráče a tak první zápas skončil remízou. Celý turnaj se hrál na dva vítězné sety, a proto v druhém – rozhodujícím zápase šlo o všechno. Naše družstvo vedl kapitán Petr Bugner a ve svém týmu měl tyto hráče: Lukáše Seveldu, Radka Lukacse, Emu Viktorii Knausovou, Lucii Hefkovou, Sofii Faltusovou, Danielu Gajduškovou, Ondřeje Vyroubala, Pavla Mrňku, Marka Zdražila, Filipa Švageru a jako náhradníka Nicolase Nevtípila.

V samotném závěru hry, kdy už jsme téměř prohrávali, se štěstí začalo přiklánět na naši stranu a také díky velikému sportovnímu nasazení všech hráčů, zejména ale kapitána, jsme turnaj vyhráli a radostně všem ve škole vítězství oznámili.

Mgr. Irena Hrubanová

Zanechte komentář