Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Zhodnocení I. pololetí školního roku 2020/2021

Vážení rodiče,

máme tu konec I. pololetí školního roku 2020/2021 a s tím spojené hodnocení prospěchu a chování žáků.

Všichni si uvědomujeme výjimečnost situace, kterou v současné době máme. Při hodnocení žáků jsme se snažili být objektivní, spravedliví a také tolerantní a výsledky jsou opravdu velice dobré. Přes všechny počáteční problémy s distanční výukou se děti velice snaží a s čistým svědomím sděluji, že učivo zvládají. Případné nedostatky v učivu zjistíme, s dětmi doženeme a doučíme.
Celkový počet žáků je 107. Průměr školy je 1,24. 51 žáků má samé jedničky a 86 vyznamenání. Více najdete na webových stránkách školy.

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaši výbornou spolupráci se školou. Chci vás ujistit, že všichni děláme vše, jak nejlépe dokážeme a za případná nedorozumění se omlouváme. Snažíme se, abyste byli VY i DĚTI spokojení.

Tímto chci poděkovat i svým kolegyním za jejich práci, kterou dělají výborně.

Uvědomuji si, že distanční výuka je již dlouhá a unavuje všechny, kterých se to týká. Dlouho si přejeme, aby se nám děti vrátily do lavic. První únorový týden bude ještě probíhat distanční výuka, od 8. února jsou týden jarní prázdniny, to si děti odpočinou od školních povinností a našim přáním je, že od 15. 2. uvidíme děti ve škole.

Necháme se „snad“ překvapit.

Výpis vysvědčení za I. pololetí školního roku 2020/2021 dostanou žáci hned, jak se zahájí prezenční výuka.

Dnes najdete pololetní výsledky svých dětí ve školním informačním systému Škola Online v hodnocení.

Užijte si jednodenní pololetní prázdniny v pátek 29. 1.

Ještě jednou DĚKUJI za vše.

Mgr. Lucie Hladíková
ředitelka školy

Výsledky vzdělávání za I. pololetí šk. roku 2020/2021

Zanechte komentář