Základní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské ÚdolíZákladní škola Mariánské Údolí

Zimní radovánky


     Letos bylo sněhu opravdu dost, a abychom si ho užili i někde jinde než na chodnících a dopravních komunikacích, rozhodli jsme se uspořádat akci nesoucí výstižný název „Zimní radovánky“. Do této akce se zapojily všechny děti navštěvující odpolední družiny.
      Pro nás jakožto organizátory dětského programu bylo důležité, aby děti zažily odpoledne plné zábavy, šťastných momentů, spolupráce a také „zdravé“ soutěživosti. Naučili jsme se Indiánskou honičku, kde si děti prošlapávaly cestičky ve sněhu, po kterých se následně běhalo a chytalo. Dále se ve družstvech stavěli sněhuláci, kteří byli využiti v následující hře. V této hře bylo úkolem ubránit svého sněhuláka před ostatními družstvy a zároveň se snažit poškodit ostatní.

Z mého pohledu se akce vydařila. Děti po celou dobu soutěžily a z jejich výrazů na tváři šlo poznat, že je hry baví a mají radost.

Závěrem bych chtěl poděkovat vychovatelkám Zdeňce Výmolové a Mgr. Ludmile Erbesové za pomoc při realizaci programu.

Mgr. Petr Wolf

https://zsmarianskeudoli.rajce.idnes.cz/Zimni_radovanky

Zanechte komentář